ממליצים עלינו

רצינו להביע את תודתנו והערכתינו על המסירות, הזמינות וההשקעה. מרגע תחילת ההתקשרות בנינו הייתה הרגשה שיש עם מי לדבר, שאכפת לך וכמובן שיש לנו על מי לסמוך. כל נושא שבו נגעת היה מטופל מא' עד ת', כולל מעקב ועדכונים, הרבה מעבר למצופה. אני יודע שאמליץ עלייך בחום לכל מכריי, אין צל של ספק שאת נכס לכל עסק.
פבל פידלמן
מנכ"ל / CTO
היה לי חשוב להביע בכתב את תודתי לשירותים שקיבלתי מאקסטרה מייל. מהרגע שהתחלנו את העבודה הרגשתי שיש עם מי לדבר, קיבלתי מענה מהיר, פתרונות והתחשבות בזמנים שלי ובעסק בכלל. הרגשתי שקיבלתי הרבה מעבר ל'מזכירות' ועל כך אני רוצה להודות לך. שירות מקצועי, סדר, אכפתיות ורצון לעזור הוא לא משהו שנתקלים בו הרבה בימינו, לכן אמליץ בחום על שירותייך.
סלבו לוי
מטפל מוסמך בלקויות למידה
אני מבקש להביע את הערכתי הרבה ותודתי על שירותיך. נדיר למצוא בימינו כזו מסירות והשקעה. תודה לך על השירות יוצא הדופן
חיים חולי
מנכ"ל
כמה מילים להודות לך על שירות מדהים, מקצועי ואישי שקיבלתי ממך. לפני כחודשיים קיימתי כנס עסקי לעצמאיות, ועשיתי את ההחלטה הנכונה כשבחרתי לעבוד איתך. פניתי אלייך כדי שתטפלי בכל האספקטים האדמיניסטרטיביים, הפקתיים והכוללים של הכנס. החל משלב התכנון, דרך בחירת תפריט, תכנון לו"ז ופניה לנרשמות פוטנציאליות, היית פשוט נהדרת. גם בכנס עצמו היית עוגן של סדר, יציבות ואירוח מדהים של המשתתפות, אם בשולחן קבלת הפנים, הענקת שקיות המתנה, רישום אורחות, ניהול התשלומים, מכירת מוצרים נלווים ועוד ועוד. הרגשתי שההפקה של הכנס בידיים טובות, והתפניתי לעסוק בתוכן, בהרצאות, בהפעלות ובמשתתפות. לא אשכח איך רדפת אחרי עם כוס תה, כדי שלא אשכח לשתות ולא אצרד מרוב דיבורים, וגם הזכרת לי לאכול, ולנשום. לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדייך. תודה.
עידית שטרן
מאמנת אנשים ועסקים להצליח