מהם היתרונות של ניהול משרד מרחוק?

אז פתחתם עסק, והמטרה שלכם היא להעניק ללקוחות שלכם את השירות המקצועי הטוב ביותר, להרחיב את העסק ולהצליח.

המשאב היקר ביותר שלכם הוא זמן, אותו אתם צריכים לנהל ביעילות שתאפשר לכם לעסוק בכל האספקטים של העסק ובמקביל גם לפנות זמן פנוי לחיים האישיים ולשעות הפנאי.

מדובר באתגר אמיתי, שהרי ידוע שלהיות בעל עסק בימינו אומר להיות עסוק כל הזמן ולדאוג לאינספור פרטים גדולים, קטנים ודינמיים כדי למקסם ולשפר את העסק, ובינתיים נערמות עוד ועוד משימות אדמיניסטרטיביות שוטפות שחייבות להתבצע. אתם מכירים את זה, צריך לארגן חשבוניות להעביר לרו"ח, צריך לדבר עם לקוחות שהשאירו הודעה וממתינים לתשובה, צריך לתאם פגישות ולעקוב אחר היומן, יש מיילים שפשוט לא הספקתם להגיע אליהם… הימים שלכם תזזיתיים ומלאים והמשימות המשרדיות לא מתכוונות לבצע את עצמן.

אז איך מתפעלים את העסק ואת האדמיניסטרציה של העסק במקביל? איך מצליחים להתמקד בעיקר העסק מבלי לבזבז זמן יקר? האם חייבים לשכור עובד צמוד במשרה מלאה בכדי להשתלט על כל המשימות?

ניהול משרד מרחוק עונה על כל הצרכים הללו ומאפשר לכם ליהנות ולהרוויח מהיתרונות של שירותי אדמינסטרציה ומשרד ללא הצורך בהוצאות הגבוהות הכרוכות בהעסקת עובד במשרה מלאה לעסק.

ניהול משרד מרחוק מספק את כל שירותי המשרד בשלט רחוק בצורה יעילה באמצעות המחשב, הטלפון וכל אמצעי הנוח לכם, ועונה על כל הצרכים האדמיניסטרטיביים של העסק שלכם בזמן אמת ללא תלות בהימצאות פיסית במשרד וללא צורך לשלם על משרד, ציוד משרדי ועלות של תלוש שכר מלא לעובדים.

מנהלת המשרד מרחוק לומדת את העסק שלכם ומבצעת עבורכם את כל המשימות המשרדיות על פי מתווה אותו אתם בונים יחד בהתאם לצרכי העסק, כך שהעבודה מתבצעת ביעילות מירבית ובדיוק לפי מה שאתם צריכים.
כאשר העסק שלכם מנוהל בשלט רחוק וכל הצרכים האדמיניסטרטיביים שלכם מקבלים מענה, מתפנה לכם זמן רב אותו אתם פנויים להשקיע בליבת העסק, קידום ושיפור העסק ובנוסף ליהנות משקט נפשי בידיעה שכל המשימות המשרדיות נתונות בידיים טובות ומקצועיות. וכן, אפילו נוצר לכם זמן פנוי לנשום.

אנחנו ב"אקסטרה מייל" נשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שנוגע לתפעול הפן האדמינסטרטיבי של העסק ולהיות השותפות שלכם להצלחת ומינוף העסק.